مصاحبه جالب با رحمان رضایی + عکس و بیوگرافی

رحمان رضایی

مصاحبه جالب با رحمان رضایی + عکس و بیوگرافی

زندگینامه

رحمان رضایی (زادهٔ ۱ اسفند ۱۳۵۳ در نور) بازیکن سابق فوتبال اهل ایران است. وی عضو تیم ملی فوتبال ایران بود و پس از جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۷ از فوتبال ملی خداحافظی کرد.

رحمان رضایی برای نخستین بار در زمان مربیگری میروسلاو بلاژویچ به تیم ملی ایران دعوت شد.

رضایی پیش از حضور در فوتبال ایتالیا در تیم‌های برق تهران، راه‌آهن و ذوب‌آهن اصفهان حضور داشته است.

رضایی سابقهٔ حضور در سه تیم ایتالیایی (پروجا، مسینا و لیورنو) را دارد.

او به همراه تیم پروجا ۲ فصل در سری آ، به همراه تیم مسینا ۱ فصل در سری بی و ۲ فصل در سری آ و به همراه تیم لیورنو ۲ فصل در سری آ حضور داشته است. وی مجموعاً ۶ فصل در سری آ و ۱ فصل در سری بی حضور داشته است.

رضایی پس از بازگشت از فوتبال ایتالیا، حضور در تیم‌های پرسپولیس، الاهلی قطر، شاهین بوشهر و پیکان را نیز تجربه کرد.

رحمان رضایی در تیر ۱۳۹۱ اعلام کرد که دیگر فوتبال بازی نمی‌کند و به‌دنبال مربیگری است.

وی در شهریور ۱۳۹۲ به عنوان مدیر تیم‌های پایه باشگاه پیکان تهران نیز انتخاب شد.

او از دی ۱۳۹۳ تا بهمن ۱۳۹۳ دستیار علی لطیفی در تیم فوتبال راه‌آهن بود.

گفتگو با رحمان رضایی

رحمان رضایی
رحمان رضایی درباره پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان می گوید: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. با عملکرد خوب خودمان در این مسابقه فرصت گلزنی زیادی به ذوب آهن ندادیم. در عین حال خودمان موقعیت های زیادی داشتیم و اگر قرار بود عادلانه باشد، باید با اختلاف دو یا سه گل پیروز می شدیم. بازیکنان ما فوق العاده کار کردند و نشان دادند تراکتورسازی شخصیت پیدا کرده است. انشاءالله بتوانیم این روند خوب را ادامه دهیم.

امیدوارم خوشحالی هایمان ادامه دار باشد

وی درباره خوشحالی اش بعد از گل دوم با امیر قلعه نویی عنوان می کند: در چنین شرایطی کل اعضای تیم خوشحال می شوند و هرکسی سعی می کند با نزدیک ترین فرد به خودش خوشحالی کند. در آن صحنه من و امیرخان به هم نزدیک بودیم و خوشحالی مان را تقسیم کردیم. امیدوارم این خوشحالی ها ادامه داشته باشد.

از آذری تشکر می کنم

مربی تراکتورسازی که از تیم ذوب آهن به فوتبال ایران معرفی شد در ادامه به تقدیر از خودش توسط باشگاه اصفهانی اشاره می کند: از سعید آذری تشکر ویژه ای دارم. این تقدیر برای من واقعا باارزش بود و امیدوارم چنین حرکاتی را باشگاه های دیگر لیگ برتر هم انجام دهند. این مساله از نظر معنوی واقعا ارزشمند است و از آذری و مجموعه ذوب آهن تشکر می کنم.

شفیعی عالی بود

رضایی در ادامه درباره گلی که خالد شفیعی به ثمر رساند، عنوان می کند: خالد بازیکن خیلی خوبی است. او یک اشتباهی انجام داد و از سوی باشگاه مورد بخشش قرار گرفت. خوشبختانه دیروز هم عالی بازی کرد و توانست گل 3 امتیازی زیبایی را به ثمر برساند. البته تک تک بازیکنان عالی کار می کنند و این مساله نشان دهنده رسیدن تیم به بلوغ تاکتیکی است.

هدفمان سهمیه آسیایی است

مربی تراکتورسازی درباره شانس تیمش برای رسیدن به عنوان قهرمانی می گوید: واقعیت این است هنوز 5 هفته باقی مانده و زود است درباره قهرمانی حرف بزنیم. هدف ما ابتدا کسب سهمیه آسیایی است اما اگر بتوانیم جام قهرمانی را به دست آوریم خوب است.

استقلال و پرسپولیس برد می خواهند

بازیکن سابق پرسپولیس درباره دربی 82 پایتخت اظهار می کند: من فکر می کنم دو تیم استقلال و پرسپولیس شرایط خوبی دارند. این دربی می تواند در سرنوشت قهرمانی تاثیرگذار باشد. هردو تیم می توانند برنده میدان باشند. البته شرایط حساس کنونی باعث می شود دو تیم محتاطانه بازی کنند. هرچند که از نظر روحی شرایط پرسپولیس بهتر است.

امیدوارم دربی مساوی شود

«آیا با امیر قلعه نویی بابت دربی کری نمی خوانید؟»، رحمان رضایی اینگونه به این پرسش پاسخ می دهد: نه، حساسیت زیادی برای ما ندارد. ما یکسری علایق شخصی داریم اما الان تنها هدفمان موفقیت تراکتورسازی است. بر این اساس دوست دارم دربی مساوی شود تا فضا برای صعود تراکتورسازی در جدول باز شود.

مرسی از ورزش 3 + ویکی پدیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *