قیمت آئودی a4 2017 + عکس audi a4

آئودی آ4, آئودی a4

A4 آلرود مدل ۲۰۱۷ وقتی در پاییز امسال در نمایندگی‌های آئودی وارد شود، شروع قیمتی براربر ۴۴ هزار و ۹۵۰ دلار خواهد داشت. این مدل واگن که اوایل سال جاری میلادی در نمایشگاه اتومبیل دیترویت معرفی شده، از موتور جدید ۲ لیتری A4 سدان و همین‌طور قابلیت‌های بالای آفرود بهره می‌برد.

قیمت آئودی a4 2017 + عکس audi a4قیمت آئودی a4 2017 + عکس audi a4

قیمت آئودی a4 2017 + عکس audi a4قیمت آئودی a4 2017 + عکس audi a4

قیمت آئودی a4 2017 + عکس audi a4
A4 آلرود مجهز به یک نسخه بازنگری‌شده از موتور چهار سیلندر ۲ لیتری همراه با توربوشارژر آئودی است که قدرتی معادل ۲۵۲ اسب‌بخار تولید می‌کند و گشتاور خروجی‌اش به ۳۷۰ نیوتن‌متر می‌رسد. گزینه جدید درگیر آلرود، یک گیربکس دو کلاچه ۷ سرعته S ترونیک است که جایگزین  گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک در مدل قبلی می‌شود. مطمئناً چنین تغییراتی، افزایش قیمت در مدل جدید را تضمین خواهند کرد و بر این اساس، قیمت A4 آلرود مدل ۲۰۱۷ به میزان ۱۳۰۰ دلار افزایش پیدا کرده است.

قیمت آئودی a4 2017 + عکس audi a4
از جمله امکانات استاندارد A4 آلرود می‌تواند به یک سقف آفتاب‌گیر پانورامیک، طراحی چرم صندلی‌ها، سیستم کنترل هوا با نواحی ۳ گانه، چراغ‌های روشنایی روزانه LED، و سیستم موسوم به “Audi pre sense basic” که برای آمادگی بیشتر در هنگام برخورد و تصادف، قدرت بیشتری به ترمزها وارد و میزان کشش کمربندهای ایمنی را نیز تنظیم می‌کند.

قیمت آئودی a4 2017 + عکس audi a4
در یک سطح بالاتر، تریم متوسط «پرمیوم پلاس» قرار دارد که با قیمت ۴۷۹۵۰ دلار در دسترس قرار می‌گیرد. این در حالی است که بالاترین سطح A4 آلرود، یعنی مدل‌ »پرستیژ» همراه با سیستم‌های دستیار کناری و سیستم پیش‌حسگر آئودی در عقب، به اندازه ۵۲ هزار و ۳۵۰ دلار هزینه برای مشتری در بر خواهد داشت.

برخلاف مدل  سدان، A4 آلرود از ۳۴ میلی‌متر فاصله اضافی نسبت به سطح زمین بهره خواهد برد و همین‌طور، ویژگی‌های آفرودی چون افزایش حفاظت ناحیه زیر بدنه، ریل‌های سقفی بزرگتر، سیستم کنترل حرکت در سراشیبی و یک حالت ویژه رانندگی آفرود به آن افزوده شده است. سیستم دیفرانسیل تمام‌چرخ متحرک کواترو به صورت استاندارد در این مدل ارائه می‌شود. ضمن اینکه فضای حمل وسایل در A4 آلرود در سطح بالاتری نسبت به سدان قرار می‌گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *