عکس هایی از موجودات عجیب و وحشتناک

عکس موجودات عجیب, عکس موجودات ترسناک, عکس حیوانات عجیب, حیوانات ترسناک

خرچنگ و قورباغه و حلزون غول پیکر و ترسناک + عکس

حیوانات عجیب و ترسناک که تاکنون ندیده اید.

1. موش صحرایی برهنه (Naked Mole Rat): این موش از این وحشتناک‌تر نمی‌توتنست باشد. این جانور بیشتر زمان عمرش را زیر زمین می‌گذراند و به عروسک شنی هم معروف است. اصالتا برای شرق آفریقاست. این حیوان به خاطر طول عمر و مقاومت بالا در برابر سرطان معروف است.

موجودات عجیب و وحشتناک

2. مارمولک دم برگی شیطانی (Satanic Leaf-Tailed Gecko): اسمش هم ترسناک است. این جانور دمی دارد که مانند برگ است و باعث می‌شود این جانور به راحتی استتار کند که این مومضوع نیز باعث می‌شود به راحتی شکار کند.این جانور در جزایر ماداگاسکار یافت می‌شود.

موجودات عجیب و وحشتناک

3. کوسه چین‌دار(Frilled Shark): اگر شما تصور می‌کنید کوسه بزرگ سفید ترسناک‌ترین موجود است، مطمئنا هنوز کوسه چین‌دار را ندیده‌اید. کوسه چین‌دار در اقیانوس اطلس و آرام یافت می‌شوند و در انتهای اقیانوس باقی می‌مانند. فک دراز و انعطاف‌پذیرشان به آن‌ها کمک می‌کند تا صیدشان کامل ببلعند در حالی که دندان‌های ریز و درازشان فرار را برای صید در دهان‌شان غیر ممکن می‌کند.

موجودات عجیب و وحشتناک

4. ماهی گرگی (Wolf Fish): انتهای اقیانوس دنیای دیگریست. این مکان جای حیوانات بدجنسی مانند ماهی گرگی است. این ماهی با ماهی قرمز خانگی‌تان تفاوت بسیاری دارد در واقع این ماهی، ماهی قرمز شما را یک لقمه چپ می‌کند.این جانور ماده ضدیخی تولید می‌کند تا در حالی که این جانور در آب‌های سرد حرکت می‌کند، خون در بدنش همیشه در حرکت باشد. این جانور دندان‌های تیزی دارد تا شکارش را هنگام حرکت به راحتی صید کند.

موجودات عجیب و وحشتناک

5. عنکبوت(Trogloraptor Spider): این جانور عنکبوتی بسیار بزرگ با پاهایی بلند است که رنگی زرد قهوه‌ای دارد. این جانور گونه جدیدی از عنکبوت است که در سال 2010 شناخته شد. این جانور در بقایای گیاهان و در اعماق غارها یافت می‌شود. این نوع عنکبوت بسیار خجالتی است و فقط ظاهر ترسناکی دارد.

موجودات عجیب و وحشتناک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *