درباره جزیره مایورکا + تصاویر

جزیره نسبتا کوچک مایورکا دارای سواحلی رؤیایی و دوست‌داشتنی است که از شن‌های سفید، آب‌هایی شفاف و کریستالی و خلیج‌هایی زیبا سود می‌برند.

با پای پیاده نیز می‌توان به سواحل طبیعی و زیبای این جزیره دسترسی داشت. شن‌های طلایی و سفید سواحل با درختان نخل پشتیبانی می‌شوند. هر یک از سواحل مایورکا دارای شخصیت و موقعیتی منحصربه‌فرد هستند.

از سواحل مطرح جنوب مایورکا می‌توان به اس ترنک، کالا موندراگو، اس کار بو و کالا لومباردز اشاره کرد.

از سواحل مطرح غرب مایورکا می‌توان به سا کالوبرا و کالا دیا اشاره کرد. از سواحل مطرح شمال و شمال شرق مایورکا می‌توان به آلکودیا، پلایا د مورو، کالا تورتا و کالا مسکیدا اشاره کرد.

از سواحل مطرح شرق مایورکا می‌توان به کالا وارکز و کالا میلور اشاره کرد. این انتخاب بسیار دشوار است. علیرغم این که این جزیره مانند یک ذره کوچک روی نقشه به نظر می‌رسد. جزیره بسیار بزرگی است و ممکن است مثل من برای نهایی کردن محل اقامتتان با مشکل مواجه شوید. برخی از این گزینه‌ها در زیر آورده شده است:

سفر به مایورکا

ساده‌ترین راه برای رسیدن به آنجا پرواز از بارسلونا به مایورکا است که تقریباً یک ساعت طول می‌کشد. شما همچنین می‌توانید با یک کشتی بین دو شهر حرکت کنید که حدود ۸ ساعت زمان می‌برد. حدود دو سه کشتی وجود دارد که هرکدام روزی یک مرتبه این مسیر را می‌روند. من راه ساده‌تر را اتخابب کردم و تصمیم گرفتم با هواپیما به آن جا بروم. که بلیط رفت‌وبرگشت حدود ۷۰ یورو برای من هزینه برداشت. من به‌زودی مطلبی راجع به مزایا و معایب سفر با پرواز رایان ایر خواهم نوشت.

با تشکر از کجارو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *