برترین جاذبه های گردشگری جهان سال 2017

ماساژ و چشمه آب گرم در سرزمین سلامتی، بانکوک: هر کسی نیاز به مکانی دارد که برای فرار از استرس ها و فشارهای زندگی روزمره به آنجا پناه ببرد. یکی از این مکان ها، سرزمین سلامتی تایلند است. در این سرزمین،  همه می توانند همه نوع خدماتی از ماساژ سریع پا گرفته تا دنباله ای طولانی از درمانهای جوان کننده پوست را دریافت کنند.
 برترین جاذبه های گردشگری جهان

 فصل شکوفه های گیلاس در کیوتو، ژاپن: در اوایل ماه آوریل، وقتی که شکوفه های گیلاس در مجاورت کانال اوکازاکی شهر کیوتو ظاهر می شوند، آب، رنگ صورتی آنها را منعکس می کند و با قدم زدن در کنار این کانال تصور می کنیم از یک تونل باشکوه پوشیده شده از شکوفه عبور می کنیم.
 برترین جاذبه های گردشگری جهان

ماری، بروکسل: تولید کننده مشهور کاکائو در بلژیک، یعنی شرکت ماری دلوس (Mary Delluce)، فروشگاههای شکلات خود را در سال 1919 در Rue Royal بروکسل افتتاح کرد. تقریبا یک قرن از آن روز گذشته ، اما مردم هنوز می توانند از چشیدن طعم محصولات آن در بلژیک و حتی خارج از این کشور احساس خوبی پیدا کنند.

 برترین جاذبه های گردشگری جهان

کوه تیبل (کوه جدول، کوه میزی شکل، Table Mountain) ، کیپ تاون: کوه تیبل در فاصله کوتاهی از مرکز شهر کیپ تاون قرار دارد. به گفته یکی از کوهنوردان اهل آفریقای جنوبی، یعنی لینت باناتین،  “بهترین مزیت کوه تیبل آن است که مجبور نیستید مسافت زیادی را رانندگی کنید تا از شهر فرار کنید و به آنجا برسید”.

 برترین جاذبه های گردشگری جهان

گافو دالو آتول، مالدیو: فقط چند مکان در سراسر جهان وجود دارد که “از همه چیز دور است”؛ یکی از آنها مالدیو است. این جزیره در اقیانوس هند واقع شده و سواحلی دارد که بهشت گرمسیری جهان محسوب می شوند.  تفرجگاه پنج ستاره آیادا مالدیو، در حاشیه جنوبی جزیره مرجان واقع شده است.

 برترین جاذبه های گردشگری جهان

اوکاوانگو، بوتسوانا: به گفته جاس کنت، مدیر عامل شرکت گردشگری Beyond Luxury ” در اینجا سرعت جریان زندگی از هر جای دیگری کمتر است. مهمانان به اندازه کافی فرصت دارند تا حتی از کوچکترین و پیچیده ترین جزئیات این اکوسیستم باور نکردنی دیدن کنند”.

برترین جاذبه های گردشگری جهان

ریگلی فیلد، شیکاگو: یکی از قدیمی ترین استادیوم های بیس بال آمریکا، ریگلی فیلد است که به مکانی برای تجربه تماشای لذت بخش مسابقه بیس بال از نزدیک تبدیل شده است. یک روزنامه نگار به نام کری کافمن می گوید “مهم نیست کجا بنشینید، هر جا باشید به زمین بازی نزدیک هستید”.

 برترین جاذبه های گردشگری جهان

نیهاون، کپنهاگ: دانمارک، رسما به عنوان شادترین کشور جهان شناخته می شود. اما زندگی در یک بندر قدیمی به نام نیهاون که در کپنهاگ واقع شده، با زندگی در هر منطقه دیگری از این کشور تفاوت دارد. در نیهاون، رستوران ها و مراکز اجرای موسیقی اطراف کانال جای گرفته اند.

 برترین جاذبه های گردشگری جهان

پایگاه پژوهشی پاندای بزرگ، چنگدو، چین: پایگاه پژوهشی پاندای بزرگ در چنگدو، موفق ترین برنامه پرورش پاندا در جهان را اجرا کرده است. بیش از 80 پاندا در این پایگاه نگهداری می شوند.

 برترین جاذبه های گردشگری جهان

آبشار آیگازو، مرز آرژانتین و برزیل: در مرز کشور آرژانتین با برزیل، آبشارهای ایگازو قرار دارند. آنها به طوری کنار هم قرار گرفته اند که  شکل یک نعل اسب را می سازند. در گستره تحت سلطه این آبشارها، جزایر کوچک و پراکنده ای هم دیده می شوند که در مه محو شده اند و با رنگین کمان ها به هم متصل می شوند.

 برترین جاذبه های گردشگری جهان

باغ های انگور ارگانیک امیلیانا، والپرایزو، شیلی: در باغهای انگور ارگانیک امیلیانا، گل ها و محصولات کشاورزی متنوع و همچنین انگور کشت شده و شتر آلپاکا، اسب و غاز در آنجا پرورش می یابد.

برترین جاذبه های گردشگری جهان
برترین جاذبه های گردشگری جهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *