باشگاه ورزشی ویژه بانوان در مشهد – تناسب اندام, کاهش و افزایش وزن

باشگاه ورزشی, کاهش وزن, افزایش وزن, تناسب اندام, بانوان

باشگاه ورزشی ویژه بانوان در مشهد - تناسب اندام, کاهش و افزایش وزن

باشگاه ورزشی ویژه بانوان در مشهد – تناسب اندام، کاهش و افزایش وزن
اگر برای تناسب اندام، کاهش سایز، کاهش وزن، افزایش سایز، افزایش وزن و تندرستی نیاز به یک باشگاه ورزشی خوب ویژه بانوان در شهر مشهد دارید، در این مطلب سعی کرده ایم طبق تحقیقات کامل از باشگاه های ورزشی مشهد، بهترین باشگاه ورزشی که به بانوان اختصاص دارد را پیدا کنیم و به شما کاربران عزیز معرفی نماییم. این باشگاه با امکانات VIP مخصوص بانوان است. اگر شما به دنبال یک باشگاه ورزشی خوب با امکانات ویژه در مشهد هستید ما به شما مجموعه ورزشی پرداد را پیشنهاد می کنیم. باشگاه پرداد، یکی از بهترین کلوپ های ورزشی ویژه بانوان در مشهد و حتی استان خراسان است.
از مزایای فوق العاده این باشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
نظافت، بهداشت و تمیزی – که زیر نظر کارشناس ارشد بهداشت کنترل و ضدعفونی های میکروبی، قارچی و … بصورت روزانه و هفتگی انجام می باشد.
هواساز و تهویه مناسب – دارای پیشرفته ترین سیستم های هواساز، تهویه هوا، اسپیلت و … که یک هوای پر از اکسیژن را به سیستم تنفسی شما هدیه می دهد.
دستگاه های پیشرفته ورزشی – تمامی دستگاه های ورزشی این باشگاه از بهترین های دنیا تهیه شده است و دارای استانداردهای جهانی می باشد.
سالن های مجزای ورزشی – دارای سالن های مجزای ورزشی برای بدنسازی، تی آر ایکس، اسپینینگ، رشته های ورزشی عمومی مثل ایروبیکٰ، بادی بیوتی، پیلاتس و … که در هر سالن، موسیقی مجزا پخش می شود و سیستم تهویه هوا نیز برای هر سالن جدا تعبیه شده است.
مربیان حرفه ای –  این باشگاه، با همکاری بهترین مربیان سطح شهر مشهد، تجربه ی یک ورزش اصولی و علمی را برای شما رقم خواهد زد.
سالن ماساژ – انواع ماساژ توسط ماساژورهای حرفه ای این مجموعه انجام می شود.
کافی شاپ – با ارائه غذاهای رژیمی، آبمیوه های طبیعی و … تغذیه شما را کامل می کند.
برخورد خوب پرسنل – پرسنل مجموعه ورزشی پرداد شما را جزئی از خانواده خود می داند به همین منظور به بهترین شکل ممکن با اعضا رفتار می کنند.
پارکینگ اختصاصی – شما هیچوقت مشکل جای پارک ماشین نخواهید داشت.
مسیر مناسب – باشگاه از نظر موقعیت مکانی در حاشیه بلوار وکیل آباد واقع شده است تا شما به وسیله اتومبیل شخصی، مترو، تاکسی، اتوبوس یا پیاده به راحتی به باشگاه دسترسی کامل داشته باشید.
سرویس بهداشتی و حمام های تمیز – یکی از مشکلات برخی از باشگاه ها تمیز نبودن سرویس های بهداشتی و حمام است. اما این مشکل بزرگ، در باشگاه پرداد وجود ندارد و بسیار تمیز بوده و روزی چند باز ضدعفونی می شود.
ضد عفونی و میکروب زدایی محیط باشگاه – با امکانات پیشرفته مختلف باشگاه ضدعفونی می شود. برای مثال از ماده هالامید برای ضدعفونی محیط، اشعه UV برای از بین بردن انواع میکروب و قارچ، ضدعفونی سریس های بهداشتی و حمام ها، ضدعفونی اصولی با کلر و سیستم تصفیه آب برای استخر آب سرد، سم پاشی های هفتگی و …
عایق بودن باشگاه – باشگاه اصولی ساخته شده است بطوری که عایق حرارت و صدا می باشد.
و بسیاری از مزایای بسیار مهم که بعد از ثبت نام در این باشگاه، خوتان پی خواهید برد.
کلاس ها: بدنسازی، اسپینینگ، TRX، بادی بیوتی، ایروبیک، پیلاتس و کلاسهای تلفیقی
آدرس: مشهد – بلوار وکیل آباد – بین وکیل آباد 5 و 7 – مجموعه ورزشی پرداد
تلفن: 36012568 – 36146566
سایت: http://www.pardadgym.ir
با فالو کردن پیج اینستاگرام مجموعه ورزشی پرداد، از اخبار این باشگاه مطلع شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *